Project Description

Fiyat Teklifi Al

Döner Kapılar

Neden Döner Kapı ?​

# En iyi enerji tasarrufu sağlayan kapı sistemidir.
# Binalara estetik katar.
# Güvenlik seviyesi en yüksek kapılardır.
# Arıza verme olasılığı en düşük otomatik kapı sistemidir.
# Sadece en prestijli yapılarda kullanılır ve özel dir.

Otomatik döner kapılar

Estetik açıdan ve mimari bakımdan gelişmiş ve prestijli yerlerde sıkça tercih edilen ürünlerden birisi olmaktadır.

Sadece Otomatik değil manuel döner kapılarda sıkça kullanılmaktadır. Otomatik döner kapıların giriş ve çıkış bölgelerinde yer alan radarlar sayesinde motor mekanizması ile çalışan bir sisteme sahiptir.

Otomatik döner kapılar akıllı güvenlik sistemleri ile donatılmış kapılardır ve bu sebeple geçişler sırasında insanların güvendiğini sağlaması açısından en kullanışlı ve önemli ürünler arasında yer almaktadır. Bu kapılar kullanılmış olduğu mekânların enerji tasarrufu yapmasını da sağlamaktadır. Dikey ve yatay olarak bulunan sıkışma sensörleri sayesinde en üst düzey geçiş güvenliği olan kapılardır.

Elektrik kesintisi ile karşılaşıldığı durumda manuel çalışma sistemi döner kapı içerisinde bulunan panik durumlarında kanatların tamamen açılarak kapanması özelliği vardır. Dönüş esnasında ise kapı kanadını itmeyle zorlanması durumu yaşanması halinde duraklamadan devam edebilmesi, engelli bireylerin geçişini kolaylaştırmada rol üstlenir. Otomatik döner kapılar sorunsuz giriş çıkış yapma imkânı sağlamaktadırlar.